Burundi

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Burundi kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Burundis
Burundi on väike Aafrika riik, mis piirneb Rwandaga põhjas, Kongo Demokraatlik Vabariik läände ja Tansaania lõuna ja idas. See asub Ida-Aafrika järvede geograafilises piirkonnas ja see on riigisisese riigiga.
Kõige populaarsem linn on pealinn Bujumbura, teised linnakeskused on Muyinga, Ruyigi ja asuvad platool.
Kui olete huvitatud kinnisvarasse investeerimisest müügiks Burundis, peaksite teadma, et poliitiline ja majanduslik olukord ei ole üldse lihtne, sest üle kümne aasta on riigi rahutused asetanud kinnisvaraturu raskesse olukorda.
Paljud elanikkonna ja vabariiklaste vägede vahelised kokkupõrked on takistanud välisinvestoreid, kes on huvitatud kinnisvarasse investeerimisest Burundis.
Enamik Burundi kinnisvaraturust on enamasti elanikkonna majandusliku olukorra tõttu peamiselt elamukinnisvara.
On mitmeid suuri Lääne-ettevõtteid, kes on huvitatud kõrgetasemeliste omaduste arendamisest ja ehitamisest, et meelitada ligi välisinvestoreid, kes on valmis ostma kinnisvara müügiks Burundis, kuid mille eesmärk on ka arendada kinnisvaraturg naaberriikide Aafrika riikidega.
Parim linn otsida ja osta kinnisvara müügiks Burundis on pealinn. See on koduks vanale ülikoolile, on rahvusvaheline lennujaam, mis asub linna loodeosas, ja maanteed Bukavu ja Gomaga Kongos ja Kigalis Rwandas.

 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB